Kategoria: tekst

Walne Zebranie Członków Kingdom of Cats 2024

Miłe Klubowiczki, Mili Klubowicze,

Mam zaszczyt wszem i wobec obwieścić, że 13 kwietnia 2024 r.,  w Centrum Edukacji Nauczycieli przy Alei Generała Józefa Hallera 14 w Gdańsku, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Kingdom of Cats.

I termin Zebrania: 11:00

II termin Zebrania: 11:30

Zapraszamy do sali 317 (II piętro)

Wejście znajduje się od strony Al. Hallera, ale wjazd na przestronny parking jest od strony ul. Leczkowa

W pobliżu znajdują się przystanek SKM Gdańsk Politechnika, przystanek tramwajowy Wyspiańskiego i przystanek autobusowy Wyspiańskiego

Walne Zebranie Członków 2024
.wp-block-firebox-map.block-3110_c134ae-a8 { –width: 100%; –height: 450px; }

Program Zebrania:

1. Otwarcie Walnego Zebrania Członków

2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zebrania Członków

3. Wybór Protokolanta Walnego Zebrania Członków

4. Wybór Komisji Skrutacyjnej Walnego Zebrania Członków

5. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków Walnego Zebrania Członków

6. Zatwierdzenie programu Walnego Zebrania Członków

7. Sprawozdanie z działalności Władz Stowarzyszenia

        a. Dyskusja

        b. Omówienie współprac strategicznych Stowarzyszenia

        c. Dyskusja

8. Zgłaszanie kandydatur i wybory delegatów Stowarzyszenia

9. Zamknięcie Walnego Zebrania Członków

Zapraszamy do składania pisemnych kandydatur na delegatów Kingdom of Cats, pocztą tradycyjną na adres klubu, lub skanów na adresy club@kingdomofcats.pl lub pawel.hac@kingdomofcats.pl

Prosimy również składanie propozycji uchwał, lub wniosków do Walnego Zebrania Członków 2024 Kingdom of Cats, pocztą tradycyjną na adres klubu, lub mailowo na adresy club@kingdomofcats.pl lub pawel.hac@kingdomofcats.pl

Paweł

Wystawa w Warszawie

Formellot*PL, JellyCat*PL i Królewski Czar*PL to hodowle, które w ten weekend reprezentowały nas na wystawie w Warszawie, organizowanej przez Elitarny Klub Kota Rasowego.

Siedem kotów z ramienia naszego klubu uzyskało łącznie 11 ocen Ex1 ????️

Ponadto dobrze znany Wam Casanova, zarówno w sobotę, jak w niedzielę, został uznany najlepszym kotem w kolorze i wszedł do panelu BIS, gdzie dwukrotnie zdobył BIS.

We are the champions, my friends! ???????? Oklaski dla Was!

Pokaz kotów w Alfa Centrum

W ten weekend sporo się dzieje! Trwa wystawa w Warszawie, na której jest nasza mocna reprezentacja. Ale o tym napiszemy więcej jutro.

W Gdańsku też nie sposób się nudzić! Nasze trzy hodowle były dziś obecne w Alfa Centrum na pokazie organizowanym przez Cat Club Victoria, gdzie świetnie się bawiły. Co więcej, DENERIS*PL zdeklasowała konkurencję, zdobywając ponad 300 głosów publiczności.

Serdecznie gratulujemy im tego osiągnięcia! Dziękujemy również Et Cetera BLUE*PL i Amoris Sentire*PL, że nas reprezentowałyście!

Dzień kota!

Kochanym kotom, rasowym i tym mniej, domowym i wolnobytującym – w ich dniu składamy najlepsze życzenia! Abyście wszystkie miały zawsze swój ciepły kąt, pełną miseczkę i kogoś kto o Was należycie zadba! Bez Was też świat byłby smutny! ????

A naszym klubowym kotom życzymy ponadto licznych sukcesów wystawowych i pociechy z potomstwa! ????

Wasze,

KoC

Afgan*PL na Słowacji!

Da Vinci i Fanaberia Afgan*PL z Moniką i Piotrem w ten weekend reprezentowali nas na wystawie na Słowacji! Oba koty wrócą do kraju już jako International Championy!

W sobotę i w niedzielę udało im się wywalczyć trzy oceny Ex1, a Fanaberia trafiła wczoraj do panelu BIS. Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za godną reprezentację naszego klubu!

Walne zebranie i uroczysta gala!

Kingdom of Cats zadebiutowało wczoraj na Walnym Zebraniu Członków Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia! Nasz klub godnie rezprezentowała członkini komisji hodowlanej Karolina Barska oraz Leszek Patelczyk, wiceprezes zarządu ds. organizacyjnych, za co bardzo serdecznie im dziękujemy!

W wieczornej gali rozdania nagród National Winner i Super Kot 2023 uczestniczyły natomiast: Barbara Parucka (Królewski Czar*PL), która odebrała trofeum dla National Winnera oraz trzy wyróżnienia dla swoich Super Kotów, a także Pola Kowalczyk, która odbierała nagrodę w imieniu swojej mamy Joanny Kowalczyk i ich kota Bacardiego (Et Cetera BLUE*PL). Gratulujemy Wam z całego serca i życzymy niekończącego się pasma sukcesów! Jesteśmy z Was naprawdę bardzo dumni! ????

Jest nas 100!

Mamy wspaniałe nowiny!

Nasze stowarzyszenie działa niespełna pół roku, a do naszego grona dołączyła właśnie setna klubowiczka! Dziękujemy Wam wszystkim za zaufanie! Specjalnie dla Was nieustannie ulepszamy strefę klubowicza (myKingdom), by była dla Was pomocna w Waszej pracy hodowlanej! Od niedawna działa też anglojęzyczna wersja strony.

Liczymy na to, że z każdym miesiącem będzie Was coraz więcej!

Pamiętajcie o PIT-6!

Kochani! Przypominamy, że to ostatni moment na złożenie deklaracji PIT-6! Pamiętajcie, że nie da się tego zrobić online. Zostały więc ostatnie dni na nadanie dokumentów na poczcie! Koniecznie zróbcie to do 20 stycznia!

W razie wątpliwości zapoznajcie się z instrukcją dostępną na naszej stronie!

National Winner i Super Koty 2023!

Blue Talisman’s Casanova z hod. Królewski Czar znalazł się w gronie 15 kotów, które mogą poszczycić się tytułem National Winnera roku 2023! ????

Ponadto, zarówno on jak i trzy inne koty rosyjskie niebieskie zakwalifikowały się do plebiscytu Super Kot 2023, konkursu organizowanego przez Felis Polonia:

????️GIC NATHAN METAMORFOZA*PL z hod. Królewski Czar został czwartym najlepszym kocurem kategorii IV,

????️BLUE TALISMAN`S CASANOVA z hod. Królewski Czar, który może już poszczycić się tytułem Junior Winnera, jest drugi wśród kociąt i młodzieży kategorii IV,

????️PR BACARDI Et Cetera BLUE PL to najlepszy kastrat kategorii IV,

????️NW SP OZZY GREY & GREEN*PL DSM DSW z hod. Królewski Czar została najlepszą kastratką kategorii IV.

Pierwsza wystawa 2024 r.

Nowy rok zaczynamy z przytupem, a jakże! W pierwszej w tym roku wystawie, która odbyła się w Gdyni, wzięło udział 10 członków naszego stowarzyszenia i ich 16 kotów oraz miot.

Największe gratulacje należą się Kasi i Catharanthusowi z hod. Bonawentura*PL, który sobotnią wystawę zakończył z BISem, a niedzielną z tytułem BOB IV ???? W oba dni ten dorodny brytyjczyk został też wybrany w porównaniu jako najlepszy kot w swoim kolorze. Co więcej, od wczoraj może się już poszczycić tytułem championa!

Nasze koty przez cały weekend uzyskały łącznie 30 ocen Ex1, 9 nominacji do panelu BiS oraz 6 BiVów.

Zdobywcy BiVów ????️: TWISTER AFGAN*PL, BLUE TALISMAN`S CASANOVA JW, NATHAN METAMORFOZA*PL, VALENTINE FREYA WAY, CATHARANTHUS LUCANIA*PL (x2)

Nominowane koty ????: DA VINCI AFGAN*PL, TWISTER AFGAN*PL, miot “L” hod. AFGAN*PL (x2), MERIDA SKINHEAD*PL, BLUE TALISMAN`S CASANOVA JW, KSENIYA FREYA WAY, CATHARANTHUS LUCANIA*PL (x2)

Królewski Czar*PL, Burmolajka*PL, Merida*PL, JellyCat*PL, Bonawentura*PL, Kocia Kamienica*PL, FallingKittens*PL, La Viva Glamour*PL, Afgan*PL, Kinga Marzec – jesteście niesamowici! Oby tak dalej! Mamy nadzieję, że równie liczna reprezentacja pojawi się w Warszawie!