Strona główna » Benefity » Majtki dla kocura

Majtki dla kocura

Posiadanie własnego kocura kryjącego to duża wygoda w hodowli. Wiele osób nie decyduje się jednak na wprowadzenie do siebie samca w obawie przed kocurzym odorem oraz tym, że zacznie znaczyć mieszkanie. Z jego instynktem do oznaczenia terenu niestety nie da się wygrać, chociaż niektórzy hodowcy przekonują, że posiadają kocury, pochodzące z “linii nieznaczących”.

Należy tutaj podkreślić, że znaczenie terenu nie dotyczy wyłącznie kocurów. Zdarza się to również u kotek w rui, jednak znacznie rzadziej niż w przypadku samców.

Osoby posiadające sprzyjający temu metraż, nierzadko decydują się na stworzenie kocurom dedykowanych im pomieszczeń, inni nie separują zwierzaków i wybierają pieluchowanie. Zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem dla zwierzaka są jednak bezapelacyjnie materiałowe majtki, szyte na wymiar. Materiały używane do ich produkcji są zwykle miękkie i delikatne dla skóry kota i nie krępują jego ruchów.

Zamów i wypróbuj!

Osoby zainteresowanie przetestowaniem takiego rozwiązania zachęcamy do kontaktu z Dominiką z hodowli Mighty Ocean*PL. Jej mama jest w stanie wyczarować tę kocią garderobę z regulowaniem i z materiałów w różnych wzorach.