Strona główna » Witaj w Kocim Królestwie » Władze

Władze

Jesteśmy zespołem! Zespołem ludzi, którzy poznali się przy okazji organizacji wystaw kotów rasowych i postanowili zrobić coś razem. Koci klub Kingdom of Cats to nasze wspólne “dziecko”, więc prowadzimy ten klub tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Stawiamy przede wszystkim na płynny kontakt. Dzwońcie do nas i piszcie w każdej sprawie! Rzeczy niemożliwe załatwimy od ręki, a na cuda potrzebujemy kilku dni 😉

I chociaż jesteśmy “władzami”, nie potrzebujemy prestiżu, nie nazywajcie nas prezesami XD. Staramy się przechodzić szybko na “Ty”, jeżeli macie taką ochotę, i wymieniamy się kontaktami w mediach. Jednak fakt, że się znamy, lubimy i wspieramy, nie zwalnia z obowiązku stosowania się do regulaminów.

Jesteśmy elastyczni, wprowadzamy świeżość i łączymy ludzi. Młodym hodowcom pomagamy znaleźć odpowiedniego mentora, a czasem pośredniczymy w nawiązywaniu współpracy między hodowcami.

OCZYWIŚCIE, ŻE DZIAŁAMY POD SKRZYDŁAMI FPL !

ZARZĄD

Prezes ZarząduPaweł Hać731 707 303
pawel.hac@kingdomofcats.pl
Kingdom of Cats, Koci Klub, Koty Rasowe Zaproś mnie na FB 🙂
Wiceprezes Zarządu
ds. marketingu
Natalia Grzybowskanatalia@kingdomofcats.pl
Wiceprezes Zarządu
ds. organizacyjnych
Leszek Patelczyk601 602 162
leszek@kingdomofcats.pl
Wiceprezes Zarządu
ds. finansowych
Joanna Kowalczyk603 183 187
joanna@kingdomofcats.pl
Sekretarz ZarząduIzabela Dzierżawskaiza@kingdomofcats.pl

Paweł Hać

Od 2014 r. hoduje koty somalijskie. Od czerwca do grudnia 2019 r. sekretarz klubów felinologicznych: Cat Club Amber, a od czerwca 2020 do maja 2023 r. Klubu Felinologicznego Gdańskie Lwy.

Tytan pracy, który od hodowców odbiera telefony o każdej porze dnia i nocy. Rozmawiał z nim już chyba każdy 😉

Nie uznaje pół środków – nic więc dziwnego, że wydarzenia, których był motorem napędowym okazywały się być zorganizowane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół.

Natalia Grzybowska

Od czerwca 2020 do maja 2023 r. członek komisji rewizyjnej Klubu Felinologicznego Gdańskie Lwy. Odpowiadała za kampanie marketingowe pozapandemicznych wystaw stowarzyszenia, które okazały się ogromnym sukcesem frekwencyjnym. Prezentowaną wcześniej jakość przenosi ze sobą do Kingdom of Cats. Firmom sprzedającym asortyment zwierzęcy i hodowlom chętnie doradza w kwestiach ich wizerunku w social mediach.

Na wystawach pojawia się też czasem w charakterze stewarda.

Leszek Patelczyk

Razem z żoną Iwoną, prowadzi hodowlę kotów brytyjskich i maine coon. Ich pasją jest hodowanie kotów o cudownym, słodkim temperamencie i zgodnych ze standardem rasy.

Od marca 2019 do września 2022 r. członek zarządu Cat Club Pomerania. Zdobyte doświadczenie jako organizator wystaw i pokazów, pragnie wykorzystać w Kingdom of Cats. Jest w pełni skoncentrowany na potrzebach klubowiczów.

Joanna Badziąg-Kowalczyk

Joanna to wulkan energii. Żadna praca nie jest jej straszna!

Koty rosyjskie niebieskie to jej miłość, którą wraz z córką postanowiła obdarowywać inne osoby zakochane w tej rasie. Nie pozostawia kompromisów jeśli chodzi o zdrowie zwierząt. Jej oczkiem w głowie jest wczesna socjalizacja kociąt, która wpływa na całe życie naszych kotów.

Izabela Dzierżawska

Chociaż jeszcze do niedawna nie sądziła, że koty zagoszczą w jej życiu, za sprawą jednej wystawy (w Gdańskiej Szkole Szermierki), której była menagerem, wsiąkła w środowisko hodowców i miejmy nadzieję, że pozostanie w nim na długo. Do organizowania wydarzeń i zarządzania ludźmi ma naturalny dryg.

Komisja rewizyjna

Przewodnicząca Mariola Gracek504 249 619
WiceprzewodniczącaAnna Ziarkowska607 086 016‬

Email komisji rewizyjnej: rc@kingdomofcats.pl

Komisja Hodowlana

PrzewodniczącaKatarzyna Halej
CzłonekIwona Patelczyk
CzłonekKarolina Barska

Email komisji hodowlanej: bc@kingdomofcats.pl


Siedziba klubu

Klub pracuje przede wszystkim online, jednak siedziba Kingdom of Cats mieści się w Gdańsku:
ul. Stanisława Wyspiańskiego 28/9;
80-434 Gdańsk