Pierwsza wystawa 2024 r.

Nowy rok zaczynamy z przytupem, a jakże! W pierwszej w tym roku wystawie, która odbyła się w Gdyni, wzięło udział 10 członków naszego stowarzyszenia i ich 16 kotów oraz miot.

Największe gratulacje należą się Kasi i Catharanthusowi z hod. Bonawentura*PL, który sobotnią wystawę zakończył z BISem, a niedzielną z tytułem BOB IV ???? W oba dni ten dorodny brytyjczyk został też wybrany w porównaniu jako najlepszy kot w swoim kolorze. Co więcej, od wczoraj może się już poszczycić tytułem championa!

Nasze koty przez cały weekend uzyskały łącznie 30 ocen Ex1, 9 nominacji do panelu BiS oraz 6 BiVów.

Zdobywcy BiVów ????️: TWISTER AFGAN*PL, BLUE TALISMAN`S CASANOVA JW, NATHAN METAMORFOZA*PL, VALENTINE FREYA WAY, CATHARANTHUS LUCANIA*PL (x2)

Nominowane koty ????: DA VINCI AFGAN*PL, TWISTER AFGAN*PL, miot “L” hod. AFGAN*PL (x2), MERIDA SKINHEAD*PL, BLUE TALISMAN`S CASANOVA JW, KSENIYA FREYA WAY, CATHARANTHUS LUCANIA*PL (x2)

Królewski Czar*PL, Burmolajka*PL, Merida*PL, JellyCat*PL, Bonawentura*PL, Kocia Kamienica*PL, FallingKittens*PL, La Viva Glamour*PL, Afgan*PL, Kinga Marzec – jesteście niesamowici! Oby tak dalej! Mamy nadzieję, że równie liczna reprezentacja pojawi się w Warszawie!