Strona główna » Benefity » Karma TOMOJO

Karma TOMOJO

Karma TOMOJO to karma hypoalergiczna, lekkostrawna, wysoko przyswajalna i atrakcyjna – zarówno smakowo jak i zapachowo – dzięki owadom.

Koty, rasowe, tomojo, moush, koci klub

Żywienie kota, to bardzo odpowiedzialna sprawa. Kot to bezwzględny mięsożerca – potrzebuje białka, a nie pustych kalorii. Wierzymy, że koci klub powinien dbać o interes swoich hodowców i ich kotów, dlatego KINGDOM OF CATS porozumiało się z dystrybutorem wysokogatunkowej, hipoalergicznej i ekologicznej karmy TOMOJO.

chrupki z owadami, chupki z owadów, chrupki z insektów, chrupki z insektami, karma dla kota, karma dla kotów, karma dla zwierząt, karma sucha dla kota

NAPISZCIE POD TEN ADRES, ABY POZNAĆ SPECJALNY CENNIK DLA HODOWCÓW

hodowcy@portica.pl

Kot rasowy, felonologia, koci klub, kot

Karma TOMOJO

Jest to karma francuska, która przechodzi najsurowsze wymogi stawiane karmom dla kotów i psów. Jej wielką zaletą jest fakt, że jest z białkiem z insektów – brzmi dziwnie? Wcale nie ! Przypomnij sobie Króla Lwa, główny bohater – Simba – zajadał się insektami. Może to mało naukowa analogia, ale insekty są bogatym źródłem białka, a ich hodowla jest bardzo ekologiczna.

chrupki z owadami, karma TOMOJO, chupki z owadów, chrupki z insektów, chrupki z insektami, karma dla kota, karma dla kotów, karma dla zwierząt, karma sucha dla kota, karma dla psa, karma dla psów, chrupki dla kota, chrupki dla psa

Ilu hodowców – tyle podejść do żywienia, ale jeżeli stosujesz karmę suchą, gorąco polecamy zapoznanie się z ofertą TOMOJO. Napisz na hodowcy@portica.pl, prześlij im skan lub zdjęcie swojego przydomka, a poznasz wyjątkową ofertę dla Twojego kota!